OPRET GRATIS BLOG
 

a life with dangers and strangers.

2009-Aug-21 - Negativ..? /;

Ellow W_w
^^ hvilket betyder Heej på mit sprog, haha.
Nå, men altså, negativ.. Hm.. Jaa, vi teenagere er kendt for at være negativ og desværre er det rigtigt, de fleste teenagere er altså negative, men nu er det sådan at jeg er RIGTIG negativ, ikke bare lidt, haha. det lyder måske ikke sådan, men mine holdninger og meninger er negative, siger folk.
selv min kæreste sys jeg er negativ, haha. Nå, men altså.. jaa, jeg kan se noget godt i alle mennesker, men jeg gider ikke, haha. hold da op jeg griner meget af en emo at være, tænker du måske.. men emo'er behøves altså ikke være triste hele tiden.. ligenu skriver jeg med min vidunderlige kæreste derfor er jeg glad :D
jaer, altså.. jeg ved ikke rigtig hvad det her går ud på, altså den her post x3. (grinende smiley, til dem der ikke er vant til de smileyer). Ahm.. Jeg keder mig faktisk liiiidt.
Jeg venter på min bedste veninde, som er alternativ, vi skal sove sammen.. Det er spændende det her ikke? haha.

<- Forrige side :: Næste side ->

Om Mig

lad vær med, at tage livet så seriøst, du kommer ikke levende ud af det alligevel.

Links

Min forside
Se min profil
Arkiv
Venner
Mit fotoalbum

Venner

tjulahipi
LasseMoeHau