OPRET GRATIS BLOG
 
Mit hoved - mit univers

NOOOOOOOO..

Skrevet 2010-Apr-25 kl 07:27
Så ser man lige Marly, der skriver en blog alt imens hun tuder sig igen halvdelen af den. Hun læser den igen og anerkender hendes gode skrive kunst kun virker når hun er nede i et negativt hul i sit liv.

Derefter vælger hun da så lige at slette det hele!?!?!?

Nå men, måske handler det om at den blog ikke var meningen jeg skulle skrive.

Jeg havde bare følt mig utilstrækkelig i weekenden. Jeg følte ikke rigtig at jeg passede ind. Jeg følte at vi alle, dem jeg var på weekend sammen med, lidt sejlede i sine egne søer.

Der, midt i en ordentlig tudetur valgte Anni at ringe til mig. Hun fortalte mig at hun følte at hun skulle ringe til mig. - Jeg tror Gud må have fortalt hende det, er egentlig ikke særlig meget i tvivl.
Det hele røg ud. Jeg kunne slet ikke lade det blive inde. Vi fik snakket om det. Fik det vendt og hun fik mig op på cyklen igen. - Fortalte mig at jeg var som jeg skulle være!

Jeg kunne stadig godt tænke mig at arbejde med nogle ting i mit liv, men tror det var lige det jeg havde brug for lige nu.
I morgen kommer en ny dag og den dag owner jeg total! I aften skal jeg bare lige tilbage "in the mood"!!!!

...

Skrevet 2010-Apr-26 kl 11:44 af tjulahipi
Bloggerkram! Kender også alt for godt det der med at have fået skrevet en god, lang blog fuld af ting, man bare er ved at sprænges for at komme af med på én eller anden måde, og så forsvinder det hele fordi man kommer til at trykke på et eller andet ved en fejl. Røvirriterende! Men jeg vælger også at tage det som et tegn somme tider. ;)

Kommentar uden titel

Skrevet 2010-Apr-27 kl 08:24 af minverden
Sjovt, for det gjorde jeg også selv! Hehe..! Det var vidst bare et tegn på at det ikke burde komme ud i bloggerform!! :D

Re:

Skrevet 2011-Oct-1 kl 09:53 af MilesLucia31
It's good that we can get the <a href="http://bestfinance-blog.com/topics/home-loans">home loans</a> and this opens new opportunities.

Forrige side | Side 12 af 200 | Næste side